4ZupTutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4ZupTutoriale

Hackuri, *Tutoriale, *Metin2, *
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [Ghid] toata misiunea cu paginile

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/08/2011
Varsta : 32
Localizare : Bacau,Onesti

[Ghid] toata misiunea cu paginile Empty
MesajSubiect: [Ghid] toata misiunea cu paginile   [Ghid] toata misiunea cu paginile Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 10:36 am

Ok...Am făcut eu singur un ghid cu misiunea lui uriel - paginile , ghidul este făcut de mine in totalite , cuvant cu cuvant Very Happy!
Ok,deci la inceput o sa va trimita in temnita maimutelor , cea din map2 si trebuie sa atingi monumentul acela , din ultima camera cu maimuţa . Trebuie sa fii inarmat cu vreo 200 licori G , si neeapărat trebuie sa aveti un cal la indemana , dacă nu vreti sa muriti pe drum Smile) . Drumul vi-l voi prezenta printr-o imagine . Aceasta este imaginea : https://2img.net/h/oi26.tinypic.com/29osf84.png (am găsit-o pe google :-s), ok , dupa ce ati atins monumentul , trebuie sa mergeti la uriel,după care uriel vă tirmite la peddler , din map2,care o să vă ceară 20 de sabii de argint +0 , pentru ca este mai uşor le ve-ti putea cumpăra de la negustor Razz.Si aşa ati terminat cu prima pagină. Recompensă : 25 yang si 350 exp , iar pentru sabii 25 yang si 1kk exp Razz
A 2 pagină,level 31 sau 32.
Uriel va trimite la vantor (maP2) EL ITI CERE SA OMORI ORC ELITE VRAJITOR , din mapa cu orcii...Aici este putin mai greu , fiindca trebuie sa cauti ceva timp acei orci,eu vă voi prezenta zona prin care ii gasiti Imagine mai prin acea zona. Recompensa 1kk exp
la a 3 a pagina la lvl 40 te trimite sa omori fanatic mandru intunecat din templu hwang , in mijloc la orci recompensa 2kk exp si 50 k Very Happy
la a 4 pagina la lv 40 sau 41.. urmati asa traseul : inainte pana la primu monument , intrati in portal,stanga - dreapta - inainte - dreapta - stanga-inainte-stanga
Apoi uriel te trimite sa atingeti monumentul din ultima camera , din pestera maimutelor din desert.videoul : https://www.youtube.com/watch?v=SLi6CErV ... r_embedded
ok...pgina 5 la lvl 47 . pentru aceasta pagina trebuie sa omorati capitani brutali din map2 Very Happy .
a 6 -a pagina tot la nivel 47 . trebuie sa atingeti monumentul din pestera paianjenilor din desert..monumentu e in camera galbena in coltul din stanga Very Happy! recompensa e 3kk exp si 70k
la a 7 a pagina trebuie sa mergeti la yu-kwan din map2 si treebuie sa omori talharii desertului .Recompensa 3kk exp si 75k
la a 8 a pagina trebe sa omori razboinic sarpe din desert pana iti da pagina.. recompensa : 3kk de exp 75k si mantia curajului 20x
la a 9 a pagina de la nivel 50 trebuie sa omori paianjeni in pestera din desert ...(paianjenii mari "mandrii")
5kk exp recompensa Very Happy
la a 10 trebuie sa atingi cutia veche cu hartii... 5,5kk exp
11 .trebuie sa mergeti in pestera la paianjeni din desert pentru a omorî paiajneni din prima camera , aia mari care te ataca 6kk exp
12.trebuie sa atingem un monument din regatul vecin shinsoo sau chunjo. si atunci cand ajungi la regat o sa apara un cliparit unde trebe sa te duci.recompensa 6,5kk exp
si ultima pagina , 13 , trebuie sa omori capcauni in templu la orci iar dupa ce osa iti iei pagina mai trebe sa atingi monumentu de la turnul diavoliilor din spate . recompensa 7,5kk exp...M-am ajutat putin dintr-un tutorial,insa daur cu cuvintele mele , cate ceva spun din propia experienta :-s,sper sa va fie de ajutor
Sus In jos
https://4zup.forumgratuit.ro
 
[Ghid] toata misiunea cu paginile
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [GHID]lvl 1-lvl 80
» [GHID]DT Metin2 RO
» [Ghid]Potiuni
» [GHID]Metine
» [Ghid] Pergamente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4ZupTutoriale :: Metin2 :: Tutoriale & Ghiduri :: Ghiduri-
Mergi direct la: