4ZupTutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4ZupTutoriale

Hackuri, *Tutoriale, *Metin2, *
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [GHID]Cum sati faci bonusurile perfect (pentru toate rasele)

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/08/2011
Varsta : 32
Localizare : Bacau,Onesti

[GHID]Cum sati faci bonusurile perfect (pentru toate rasele) Empty
MesajSubiect: [GHID]Cum sati faci bonusurile perfect (pentru toate rasele)   [GHID]Cum sati faci bonusurile perfect (pentru toate rasele) Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 10:55 am

Pe un server private unde bonusurile sunt o nimica toata si puteti avea oricate si mult timp dar nu stiti sa va faceti bonusurile va rog sa urmariti acest topic.

Pentru arma si armura o sa pun (armele epice si otelurile )


Coif de 41: 10% semioameni; 15 sau 20% resistenta magie;Regenerare pv 20%(optional)--Iar la sura 20% pm

Cercei de abanos+9: 10% semioameni ; aparare la sabie 15% (si daca se poate si ceva aparare pumnal sau 2 maini este foarte bine)

Colier lacrima cerului: (20% viteza famecului are de la el), 2k pv , aparare la sabie 15% (la fel daca se poate pumnal sau 2 maini)

Papuci lacrima cerului: 2k pv ; 10% critica ; aparare la sabie (pumnal sau 2 maini daca se poate)

Scut de lvl 65 de preferat vultur(falcon): Imun la necunostinta, 10% semioameni , 12 dex(pentru un ninja),12 int(pentru un sura sau saman),12str(pentru un war),

Bratara lacrima cerului: 10 % critica(are de la el);10% semioameni 15-20% aparare la magie.

Otel : 2k pv, 15% aparare sabie, 15 aparare pumnal, 5-10% pag sa fie regenerata de pv (nu ar strica) ,putere atacului 30-50 (sau cat e maxim pe serverul respectiv)

Arma epica( sirius, cutite neinsufletite, holly , si evantaiu (nu mai stiu cum se numeste) : 2x semioameni adica 15% de la el(+9) + ce ii puneti voi inainte sa evoluati arma de 65 adica 10% semioameni , 12 dex(ninja) 12 str(war) 12int (sura si saman), si daca se poate ceva critica sau patrunzatoare este foarte bine.

Bafta si mult noroc. Eu cam bonusurile astea am pe metin 2 united si sunt foarte bun in duel mai ales contra wariror corp. Daca mai aveti ceva de completat nu ma supar:D
Sus In jos
https://4zup.forumgratuit.ro
 
[GHID]Cum sati faci bonusurile perfect (pentru toate rasele)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4ZupTutoriale :: Metin2 :: Tutoriale & Ghiduri :: Ghiduri-
Mergi direct la: