4ZupTutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4ZupTutoriale

Hackuri, *Tutoriale, *Metin2, *
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hack [Bonusu'ri]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/08/2011
Varsta : 32
Localizare : Bacau,Onesti

Hack [Bonusu'ri]  Empty
MesajSubiect: Hack [Bonusu'ri]    Hack [Bonusu'ri]  Icon_minitimeMar Oct 11, 2011 9:52 pm

Buna, All. M-am gandit ca's Nou pe forum si sa fac si eu niste lucruri pentru voi Very Happy Deci sa incepem :^ Lucrez de 2 saptamani la [Bonuswicer] Adica hack de bonusuri! Very Happy ^^ Hacku-l este [Unicat] Si este o premirea in romania acest hack . a mai fost prezentat dar nu in romania si eu m-am gandit : > sa va fac o placere cu el Very Happy Wink Decat sa mai muncim pentru bonusuri seturi etc. Mai bine il folosim Very Happy [Bonusurile nu sunt in romana dar o sa va las o lista cu ele traduse ] Very Happy Hacku-l merge doar pe cateva clienturi by Picku v1.0 , By Sasuke , Client CandyLongjuMt2 , Client xPubMt2, Si altele eu doar pe aceste'a am incercat! Very Happy ;Wink ;Wink ;Wink Deci Instructiuni:D ---- Intram in UMNNBAN [ ceva in genu o siringa] si Dam la prima Yes , apoi No V-a apare un chienar Dati chose Dll si v-a va aparea ceva de ales alegeti bonuswicer by Patmak [ si nush ce ] Si dai yes Apoi dati pe Chosse Window asteptati 3 secunde si v-a mai apare un chienar [ Am uitat sa specific Trebuie sa fiti in client ] In celalat chienar sunt 6 Randuri acelea sunt bonusurile de ales. Iar langa sunt numerele bonusurile pe care le vreti adica daca pe un server e max 20% semi om bagati si voi 19 20 cat vreeti dar nu mai molt de 20 pentru ca nu le creeaza el iteme ci doar schimba mai rapid ca mana ta Very Happy Razz Si daca v-a da eroare mai incercati odata:) cu aceasi pasii :S sper sa v-a placa ! Dati un mooltzomesc daca v-a placut:P Dowload Link : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://4zup.forumgratuit.ro
fabian123
Incepator
Incepator
fabian123


Mesaje : 12
Data de inscriere : 16/10/2011

Hack [Bonusu'ri]  Empty
MesajSubiect: Re: Hack [Bonusu'ri]    Hack [Bonusu'ri]  Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 2:35 pm

lasa un client de la un metin la care mere
Sus In jos
 
Hack [Bonusu'ri]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4ZupTutoriale :: Hacking :: Hackuri Metin2-
Mergi direct la: