4ZupTutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4ZupTutoriale

Hackuri, *Tutoriale, *Metin2, *
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [NEW]Client by Cristian(NINEZEROBK) v1

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/08/2011
Varsta : 32
Localizare : Bacau,Onesti

[NEW]Client by Cristian(NINEZEROBK) v1 Empty
MesajSubiect: [NEW]Client by Cristian(NINEZEROBK) v1   [NEW]Client by Cristian(NINEZEROBK) v1 Icon_minitimeMier Oct 12, 2011 9:16 pm

Salut,4Zup!
Am facut acest client pentru serverul FreeZeTime Metin2,deci sa nu va aud ca e plagiat!
Descriere:Vede toate armele 2011,vede posedatele de pe ro,nu are cercul de foc in jurul sau,toate itemele stralucesc la fel ca pe RO.
1.Este classic:imaginile skillurilor sunt ca pe ro,skillurile sunt normale,este 100% in romana.
2.Yangul se vede normal Smile
3.Textura este la fel ca pe ro.
4.Este 100% in romana.
5.Nu contine virusi.
6.Nu are buguri,vede toate mapele existente pana acum.
7.client-ul este no lag.
8.Majoritatea fisierelor din pack sunt criptate,am lasat necriptat special root.eix/epk si locale-ul din fisierul jocului.
9.Nu am mai adaugat toate armurile noi pentru ca nu le vad rostul sunt doar aceleasi armuri,doar colorate si nu le vedeti decat pe 3-5% din serverele romanesti.Singurele armuri noi existente sunt:Armurile de otel albastru(posedatele de pe ro),armurile posedate,king2,king4 si cam atat.
10.Nu contine skill hack.

http://www.megaupload.com/?d=YO1UANKN

Ce vreau sa zic este ca este primul meu client Smile .
Repet:Am facut acest client pentru FreeZeTime Metin2.Fara comentarii aiurea la acest client si ca nu eu l-am facut,asa ca :-$
Sus In jos
https://4zup.forumgratuit.ro
 
[NEW]Client by Cristian(NINEZEROBK) v1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [CLIENT] Tradus 95% romana
» ★★Client By ღღღ Abesgaara ღღღ v3.7 Torrent si Direct!★★
» Client pentru Metin2RO by abesgaara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4ZupTutoriale :: Metin2 :: Descarcari utilitare :: Client-uri-
Mergi direct la: