4ZupTutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4ZupTutoriale

Hackuri, *Tutoriale, *Metin2, *
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [GHID]Ce caracter creste cel mai repede

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/08/2011
Varsta : 32
Localizare : Bacau,Onesti

[GHID]Ce caracter creste cel mai repede Empty
MesajSubiect: [GHID]Ce caracter creste cel mai repede   [GHID]Ce caracter creste cel mai repede Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 9:36 am

1. Razboinic mental – are skillul “Corp rezistent” care ii da aparare si inca 4 skiluri de atac, ce il ajuta sa doboare mobii.

2. Sura arme – are skilluri gen buff, insa doar 3 de atac, acestea fiind foarte puternice.

3. Razboinic corp – cu ajutorul “Aurei sabiei” care mareste paguba, razboinicul poate usor dobori un grup de mobi, insa mai putin poate rezista.

4. Ninja lama – acesta are 4 skilluri de atac, si unul ce ajuta la marirea atacului. Cu toate ca nu are buffuri ce i-ar putea mari apararea sau atacul, acesta are skiluri relativ puternice.





5. Sura magie neagra – are skilul “Spiritul flacarii” care este foarte bun atunci cand creste cu calul armat/militar.

6. Ninja arc – fara nici o indoiala, ninja pe arc este caracterul care creste cel mai greu. Acesta are skilluri care ataca doar un mob. Iar singurul skill care ataca mai multi este slab.

Am evitat sa vorbesc despre samani, deoarece nu imi plac si nu stiu mai nimic despre ei. Sper sa fiti de acord cu mine .
Sus In jos
https://4zup.forumgratuit.ro
 
[GHID]Ce caracter creste cel mai repede
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Ghid]Cum sa faci lvl 65 repede
» [GHID]Cum sa faci bani repede pe RO
» [GHID]lvl 1-lvl 80
» Ghid breasla
» [GHID]Cum sa-ti faci un war bun pvp

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4ZupTutoriale :: Metin2 :: Tutoriale & Ghiduri :: Ghiduri-
Mergi direct la: